Přehled a funkce

Každý pokladní systém má dva pohledy, dva světy. Ten první, dotykový ovládá veškeré prodeje a procesy směrem k zákazníkovi či obsluze. Ten druhý slouží k administraci každého systému. I my máme dva světy, ale spojili jsme je v jednu planetu. Vše, co vám nyní ukážeme je přístupné z běžného webového prohlížeče!

Prodej přednastavených položek

Tento modul slouží v pokladním systému Cash OnLine pro prodej předem nastaveného zboží jako nápoje, jídla, služby nebo jiné zboží, které se nedá prodávat formou načtení čárového kódu. Zboží můžete členit do jednotlivých kategorií a hlavní desky, která umožňuje personalizaci pomocí obrázků nebo barevně definovatelných tlačítek, jejichž rozmístění i vzhled můžete ovlivnit přímo v administraci systému.

Prodej pomocí čárových kódů

Nejpoužívanějším způsobem prodeje kusového zboží v maloobchodě je prodej pomocí čárových kódů EAN. Naše prodejní deska je navržena tak, aby zobrazila maximum informací o produktech a umožnila zrychlení prodeje pomocí snadného vložení nebo úpravy počtu kusů daného produktu, přímé zadání procentuelní slevy a možnosti fulltextového vyhledávání produktů v případě, že selže načtení kódu.

Platba

Pokladní systém Cash OnLine umožňuje snadné dokončení transakce z jednoho místa. Veškeré operace nutné k uzavření transakce máte na jednom přehledném místě včetně načtení zákaznické karty nebo slevového kuponu. Dobrým pomocníkem bude i kalkulačka vrácení hotovosti, která eliminuje matematické chyby při výměně hotovosti.

Inventura

Proces inventury v barové či restauračním prostředí byl navržen tak aby zrychlyl a usnadnil zadávání zrcadel. S pokladním systémem Cash OnLine může váš personál zadávat inventuru přímo pomocí dotykové pokladny. Díky tomu, že nezná očekávané stavy, je celý proces bezpečný a nezneužitelný. Výsledný stav inventury může zobrazit pouze autorizovaná osoba v administraci.

Rezervace stolů

S vestavěným dotykovým modulem rezervací stolů již nebudete muset listovat v nepřehledném sešitu a nebudete muset vyřizovat vzkazy. Rezervace stolů navíc můžete přijímat přímo z vašich webových stránek. Pomocí dotykové plochy snadno zjistíte, který stůl je rezervován, na jak dlouho a pro kolik osob. Volný stůl můžete vyblokovat pro příchozí hosty přímo z plochy.

Dobití zákaznické karty

Snadné dobíjení zákaznických kreditních nebo bonusových karet přímo z dotykové plochy pokladního systému. Jednoduchým načtením získáte potřebné informace o kartě, výši procentuelní slevy a výši zůstatku na kartě. K transakci je navíc vytištěn doklad o platbě.

Vrácení zboží

Již žádné složité dohledávání prodejů. Jednoduše načtete čárový kód z účtenky, vyberete zboží, které zákazník vrací a vytisknete stornovací doklad. Vrácení zboží nikdy nebylo tak rychlé a pohodlné.

Administrace systému Cash OnLine

Je spousta pokladních systémů, ale ty opravdu dobré nemohou být navrženy programátorem od stolu. Proto jsme oslovili odborníky a uživatele z oborů, aby se podílely na vývoji funkcí pokladního systému Cash OnLine a veškerého uživatelského rozhraní. proto je u nás vše tam, kde má skutečně být.

Reporty a statistiky

Reporty a statistiky

Nejdůležitější informační hodnotou každého pokladního systému je bezpochyby vyhodnocování prodeje a statistiky. V systému Cash OnLine dokážete tyto informace získávat v reálném čase. K dispozici je živé zrcadlo, zobrazení otevřených prodejů, reporty akce, reporty tržeb, dodavatelské reporty, prodeje produktů, prodeje vstupenek, smazané položky, prodané produkty, prodané kombinace produktů, neprodané produkty a grafické analýzy statistik ve formě grafů. Každý report si můžete vygenerovat za libovolné období na vteřinu přesně.

Produkty

Produkty

Základní stavební kámen je prodávané zboží. Jeho databázi si můžete snadno vytvářet pomocí intuitivních formulářů s možností přímého načítání čárových kódů do formulářů. Součástí modulu je tvorba kombinací produktů a tvorba receptur pro restaurační provozy. Veškeré produkty si můžete členit do přehledných skupin. Ve chvíli, kdy vaše databáze čítá stovky až tisíce položek, můžete vyhledávat podle libovolného klíče.

Sklad

Sklad

Veškeré skladové operace, jsou k dispozici ve skladovém modulu. Jelikož systém eviduje do nejmenších detailů jakýkoliv pohyb se zbožím, máte vše po ruce právě zde. Naskladnění, vyskladnění, pohyby ve skladech, nastavení minimálních stavů skladu a samozřejmě zobrazení stavu zásob v reálném čase.

Vstupenky

Vstupenky

Pro kulturní odvětví je v systému k dispozici plnohodnotný prodej a předprodej vstupenek. Zde můžete přidávat akce i jednotlivé vstupenky, nastavovat časové hladiny předprodejů, zadávat informace k akcím, které můžete pomocí XML feedu zobrazovat přímo na vašich webových stránkách včetně On-Line předprodeje vstupenek. K dispozici jsou i kombinace vstupenek.

Zákazníci

Zákazníci

Evidujete své zákazníky a jejich zákaznické karty. Ať již posktujete kredit, bonus či procentuální slevu, právě zde můžete vše editovat. Samozřejmostí je i zobrazování seznamu transakcí, tedy nákupů jednotlivých zákazníků.