Individuální řešení

Sítě maloobchodních prodejen

Pokladní systém Cash OnLine je ideální platformou pro sítě maloobchodních prodejen. Začněme třeba centralizovanou správou poboček a dohledem nad prodeji v reálném čase. Stejně tak snadno i své zákazníky můžete spravovat z jednoho místa a umožnit jim například webový přístup ke svému zákaznickému účtu. Automatický dohled nad minimálními zásobami ulehčí komunikaci a objednávání zboží u vašich dodavatelů.

Frančízy

Nabízíme dokonalý nástroj pro provozovatele frančíz! Snadné sledování a analýza tržeb všech poboček ať už se jedná o restaurace, služby či obchod. Celý systém může být přizpůsoben vzhledem i funkčností přímo pro vaši značku! Jednotný profil a prodejního portfolia usnadní start každé další frančízy kdekoliv na světě!.

Výrobci a prodejci pokladního hardware

Dejte možnost zákazníkům snadno začít používat váš produkt. Snadná aktivace pokladního systému bez nutnosti cokoliv instalovat. Možnost re-brandingu pokladního systému Cash OnLine vaší značkou.

Cash On-Line Individual

Jste klient, který se nespokojí s žádným kompromisem, vyžaduje profesionální přístup a řešení na míru? Právě pro vás jsme připravili speciální program Cash OnLine Individual.

Více informací o programu